Szukaj
Nawigacja : Strona główna

OLSBUD Sp. z o.o.

OLSBUD Sp. z o.o.


Dane adresowe firmy

Owsiana 53
87-100 Toruń
WWW: www.olsbud.com.pl
Tel.: 603 863 863

Kategorie:
Usługi budowlane/Remonty
Budownictwo
Usługi budowlane


Oferta firmy


OLSBUD Sp. z o.o.

Pierwszym zleceniem, jakie pozyskała firma, był remont budynku jednorodzinnego w Kaszczorku, przy ulicy Koguciej. Zadowolenie klientów skutkowało zdobywaniem kolejnych, różnorodnych zleceń. W kolejnych latach firma wybudowała dziesiątki domów jednorodzinnych oraz w zabudowie szeregowej. Firma Olsbud budowała także budynki wielorodzinne m.in. w Toruniu: przy ul. Szosa Chełmińska 154/156, ul. Długiej 23, ul. Reja 22, oraz nadbudowała cztery budynki szeregowe przy ul. Oprócz domów jednorodzinnych, firma Olsbud realizuje też większe obiekty na potrzeby handlu, przemysłu i usług, np. wybudowała: hurtownię budowlaną w Krobi, sklep dla sieci Polomarket w Lubawie, Stację Diagnostyczną wraz z pomieszczeniami socjalno-biurowymi przy ulicy M. Curie Skłodowskiej w Toruniu, pawilon handlowy dla sieci "Biedronka" przy ul. Łódzkiej w Toruniu, halę produkcyjną w Złejwsi Małej dla firmy Dutch Investment, nowoczesny biurowiec z pomieszczeniami na wynajem dla firmy ML w Bydgoszczy oraz wykonała kompleksową adaptację pomieszczeń na potrzeby T-Mobile w Olivia Business Center przy ulicy Grunwaldzkiej w Gdańsku. Rydygiera w Toruniu. Wiele domów jednorodzinnych Dużym i trudnym zadaniem, którego nie podejmują się wszystkie firmy budowlane, jest remontowanie obiektów zabytkowych oraz przebudowy istniejących obiektów. Firma Olsbud ma na swoim koncie wiele udanych remontów i adaptacji, m.in. rozbudowała obiekty firmy "Austenit" przy ulicy Poznańskiej w Toruniu, zakład Laminatów Poliestrowych "Trokotex" w Toruniu oraz pawilon handlowy Optometria Karczewski przy ul. Lisiej w Toruniu. Wśród kompleksowych remontów warto wymienić: przystosowanie do potrzeb biurowych i socjalnych budynku zlokalizowanego przy Szosie Bydgoskiej w Toruniu, remont i rekonstrukcję elewacji kamienicy przy Rynku Nowomiejskim w Toruniu, remont i adaptację kamienicy na Klub Muzyczny "Lizard King" przy ulicy Kopernika w Toruniu oraz remont i adaptację na siedzibę Alior Banku pałacu przy ulicy Moniuszki w Toruniu. powstało wg indywidualnych, skomplikowanych projektów. Jednym z najciekawszych architektonicznie wyzwań, była realizacja projektu Amaya, domu zaprojektowanego w Pracowni Architektury Villanette w Warszawie oraz budowa dworku "Elżbieta" w Steklinku.Opisujące nas frazy: Budowlane przedsiębiorstwa Toruń

Opis firmy


OLSBUD Sp. z o.o.

Firma "OLSBUD" powstała w 1997 roku. Jej założycielem był Sławomir Olszewski, a w nazwie, która powstała od nazwiska właściciela, oddano charakter podstawowej działalności firmy, czyli budownictwo.
Doświadczenie, zdobyte wcześniej przez założyciela firmy na wielu budowach w Polsce i za granicą (m.in. w Niemczech i Anglii), pozwoliły szybko zdobyć zaufanie klientów i realizować coraz bardziej skomplikowane i różnorodne zlecenia.
Kolejne lata to systematyczny rozwój firmy, zwiększanie wartości realizowanych zleceń oraz umacnianie pozycji na regionalnym rynku. Konsekwencją rozwoju stała się konieczność przekształcenia firmy w spółkę. Od 2010 roku firma funkcjonuje jako Przedsiębiorstwo Budowlane Olsbud, działające w formie spółki z o.o. Po zmianach, firmą w dalszym ciągu kieruje jej założyciel Sławomir Olszewski, który objął w spółce funkcję Prezesa Zarządu. Dla klientów stanowi to gwarancję utrzymania dotychczasowych standardów i jakości, oferowanych przez firmę Olsbud.


Dane adresowe firmy


OLSBUD Sp. z o.o.
Owsiana 53
87-100 Toruń
WWW: www.olsbud.com.pl
Tel.: 603 863 863


Budowlane przedsiębiorstwa Toruń


Mapka dojazdu do firmy


OLSBUD Sp. z o.o.

Formularz kontaktu z firmą


OLSBUD Sp. z o.o.
Formularz kontaktowy został wysłany! Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak będzie to możliwe
Imię*:
Email*:
Telefon*:
Galeria firmy


OLSBUD Sp. z o.o.


Pozdrawiamy serdecznie, OLSBUD Sp. z o.o.