Szukaj
Nawigacja : Strona główna

USŁUGI DEKARSKO-BLACHARSKIE DACH-REM SŁAWOMIR DRZEWIECKI

USŁUGI DEKARSKO-BLACHARSKIE DACH-REM SŁAWOMIR DRZEWIECKI


Dane adresowe firmy

Kolejowa 1
66-015 Przylep
WWW: www.konstrukcjedachoweprzylep.com.pl
Tel.: 502 067 187

Kategorie:
Usługi budowlane/Dekarstwo i blacharstwo


Oferta firmy


USŁUGI DEKARSKO-BLACHARSKIE DACH-REM SŁAWOMIR DRZEWIECKI

Krycie dachów przez profesjonalistów

Krycie dachów to nasza specjalność. Jest to sztandarowa usługa oferowana przez firmę Dach-Rem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu pokryć dachowych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, a w naszej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie. Dzięki wiedzy, popartej wieloletnim doświadczeniem, profesjonalnie i terminowo realizujemy każdą usługę.

Naszym klientom służymy fachowym doradztwem w zakresie wyboru pokrycia dachowego optymalnie dostosowanego do typu konkretnego dachu. Sprawnie montujemy dachówkę ceramiczną i cementową, blachę trapezową oraz blachodachówkę. Precyzyjnie układamy papę termozgrzewalną. Wykonane przez nas prace wyróżniają się bardzo wysoką jakością i estetyką.
Naprawa dachów

Masz problem ze szczelnością swojego dachu? Czas i czynniki zewnętrzne sprawiły, że Twoje pokrycie dachowe już nie spełnia dobrze swoich funkcji? Skontaktuj się z naszą firmą dekarską. Pomożemy Ci uporać się z każdą usterką dachu. Wykonamy niezbędne prace remontowe a w razie potrzeby dokonamy całkowitej wymiany pokrycia dachowego. Zajmiemy się modernizacją systemu rynnowego. Przeprowadzimy także remont kominka dachowego.

Docieplanie dachów i poddaszy

Naszym klientom proponujemy także montaż systemu dociepleniowego dachu i poddasza. Jest to inwestycja, której koszt zwraca się po krótkim czasie. Profesjonalnie wykonane prace docieplaniowe pozwolą znaczne zmniejszyć środki przeznaczane na ogrzanie domu. Solidna izolacja dachu ograniczy stratę ciepła. W swojej pracy korzystamy z wysokich jakościowo materiałów dociepleniowych. Dachy i poddasza docieplamy przede wszystkim styropianem, wełną mineralną oraz wełną szklaną.Opisujące nas frazy: docieplanie dachów i poddaszy, kompleksowa wymiana dachu, przebudowa dachu, usługi ciesielskie, montaż orynnowania, obróbki blacharskie, naprawy i remonty dachów, krycie dachu, budowa więźby dachowej, budowa dachów

Opis firmy


USŁUGI DEKARSKO-BLACHARSKIE DACH-REM SŁAWOMIR DRZEWIECKI

Usługi dekarskie w Zielonej Górze

W sektorze usług dekarskich działamy od wielu lat. Specjalizujemy się w montażu pokryć dachowych różnych typów. Zajmujemy się również budową konstrukcji dachowych oraz docieplaniem dachów. Doświadczenie zdobyte przez naszą firmę dekarską to gwarancja wysokiego standardu usług, zawsze terminowej realizacji zleceń oraz efektywnej współpracy.

Nasza oferta kierowana jest do klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość w przystępnych cenach. Zlecenia na wykonanie prac dekarskich przyjmujemy zarówno od osób prywatnych, jak również od firm i przedsiębiorstw.

Pełen zakres prac dekarskich

W naszej ofercie na pewno znajdziesz usługi dekarskie, których właśnie poszukujesz. Oprócz typowych prac związanych z kryciem dachów, realizujemy również prace blacharskie, w tym różnorodne przeróbki i naprawy. Po wybudowaniu dachu sprawnie rozprowadzimy systemy rynnowe.

Ważną część naszej oferty stanowią również usługi ciesielskie. Przyjmujemy zlecenia na wykonanie więźby dachowej i podbitek dachowych. Podejmujemy się również przeprowadzenia wymiany fragmentów konstrukcji drewnianych. Istotne uzupełnienie naszej oferty stanowią także roboty ogólnobudowlane koncentrujące się wokół docieplania dachów i stropodachów. Więcej na temat oferty znajdziesz tutaj.

Firma dekarska, z którą warto nawiązać współpracę

Naszym klientom oferujemy najwyższy standard usług dekarskich w bardzo przystępnych cenach. Zależy nam na tym, by wykonywana przez nas praca przynosiła wymierne korzyści. Wiele satysfakcji dostarcza nam widok estetycznego i funkcjonalnego dachu. Pozytywne rekomendacje naszych klientów to najlepszy dowód uznania i zaufania, którym obdarzyli nas zleceniodawcy. Zachęcamy do nawiązania współpracy z firmą Dach-Rem.


Dane adresowe firmy


USŁUGI DEKARSKO-BLACHARSKIE DACH-REM SŁAWOMIR DRZEWIECKI
Kolejowa 1
66-015 Przylep
WWW: www.konstrukcjedachoweprzylep.com.pl
Tel.: 502 067 187


docieplanie dachów i poddaszy, kompleksowa wymiana dachu, przebudowa dachu, usługi ciesielskie, montaż orynnowania, obróbki blacharskie, naprawy i remonty dachów, krycie dachu, budowa więźby dachowej, budowa dachów


Mapka dojazdu do firmy


USŁUGI DEKARSKO-BLACHARSKIE DACH-REM SŁAWOMIR DRZEWIECKI

Formularz kontaktu z firmą


USŁUGI DEKARSKO-BLACHARSKIE DACH-REM SŁAWOMIR DRZEWIECKI
Formularz kontaktowy został wysłany! Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak będzie to możliwe
Imię*:
Email*:
Telefon*:


Pozdrawiamy serdecznie, USŁUGI DEKARSKO-BLACHARSKIE DACH-REM SŁAWOMIR DRZEWIECKI