Szukaj
Nawigacja : Strona główna

AGMET- ŁUKASZ KOŁEK

AGMET- ŁUKASZ KOŁEK


Dane adresowe firmy

Małkińska 30
07-306 Brok
WWW: konstrukcjestaloweagmet.pl
Tel.: 511 336 779

Kategorie:
Usługi budowlane/Konstrukcje metalowe


Oferta firmy


AGMET- ŁUKASZ KOŁEK

Wszystkie zlecenia realizujemy w zaawansowanej, nowoczesnej technologii, wykorzystując lekkie konstrukcje stalowe. Zaangażowanie naszych pracowników, dbałość o najmniejsze szczegóły i solidność to gwarancja, że nasze realizacje są wytrzymałe i w pełni bezpieczne dla użytkowników.

Nasza ekipa to wyłącznie wykwalifikowani inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem w branży i ogromną wiedzą techniczną. Wszystkie zlecenia realizujemy terminowo i rzetelnie, dostosowując się do oczekiwań i wymagań Klientów. Specjalistyczny sprzęt i sprawdzone materiały renomowanych producentów zapewniają wykonanie konstrukcji na najwyższym poziomie.

Z powodzeniem zajmujemy się również sprzedażą stali pozyskiwanej z wykonanych przez nas prac demontażowych. Nasze produkty możesz nabyć na Allegro.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do współpracy. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji o naszych usługach.Opisujące nas frazy: produkcja konstrukcji stalowych, handel konstrukcjami z demontażu, kompleksowa budowa obiektów, montaż i demontaż konstrukcji stalowych, budowa i montaż pawilonów, hale przemysłowe i magazynowe, chłodnie, rozbiórka torów, demontaż konstrukcji szklarni i innych obiektów, sprzedaż płyt betonowych, spawanie stali, sprzedaż stali, wyburzenia i rozbiórki

Opis firmy


AGMET- ŁUKASZ KOŁEK

Jeśli potrzebują Państwo rzetelnego wykonawcy obiektów przemysłowych o konstrukcji stalowej,

firma AGMET jest tym, czego Państwo szukają!

AGMET profesjonalnie zmontuje lub zdemontuje wszelkie konstrukcje stalowe, takie jak pawilony,

ale przemysłowe i magazyny!

Firma zajmuje sie KOMPLEKSOWYM wykonaniem budynków, od fundamentów po dach.

Zachęcamy do współpracy!
Głównym profilem naszej działalności jest montaż i demontaż konstrukcji stalowych. Jesteśmy ekspertami w budowaniu obiektów użytkowych i przemysłowych, takich jak: pomieszczenia produkcyjne i hale magazynowe, garaże czy wiaty.
Działamy na terenie województwa mazowieckiego, a także całej Polski, oferując wyłącznie usługi najwyższej jakości. Sprawdź naszą ofertę! Przez wiele lat naszej działalności zbudowaliśmy wiele obiektów na terenie całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.


Dane adresowe firmy


AGMET- ŁUKASZ KOŁEK
Małkińska 30
07-306 Brok
WWW: konstrukcjestaloweagmet.pl
Tel.: 511 336 779


produkcja konstrukcji stalowych, handel konstrukcjami z demontażu, kompleksowa budowa obiektów, montaż i demontaż konstrukcji stalowych, budowa i montaż pawilonów, hale przemysłowe i magazynowe, chłodnie, rozbiórka torów, demontaż konstrukcji szklarni i innych obiektów, sprzedaż płyt betonowych, spawanie stali, sprzedaż stali, wyburzenia i rozbiórki


Mapka dojazdu do firmy


AGMET- ŁUKASZ KOŁEK

Formularz kontaktu z firmą


AGMET- ŁUKASZ KOŁEK
Formularz kontaktowy został wysłany! Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak będzie to możliwe
Imię*:
Email*:
Telefon*:
Galeria firmy


AGMET- ŁUKASZ KOŁEK


Pozdrawiamy serdecznie, AGMET- ŁUKASZ KOŁEK