Szukaj
Nawigacja : Strona główna

Kamieniarstwo Arkadiusz Nowak

Kamieniarstwo Arkadiusz Nowak


Dane adresowe firmy

Owocowa 12
61-306 Poznań
WWW: nagrobki.poznan.pl
Tel.: 602-718-850
FAX: 61 8-798-706

Kategorie:
Budownictwo/Kamieniarstwo


Oferta firmy


Kamieniarstwo Arkadiusz Nowak

W ofercie Zakładu znajdą Państwo zarówno nagrobki własnej produkcji jak również stałe wzory od współpracujących producentów.

Przy własnej produkcji realizujemy zlecenia standardowe, ale i te indywidualne. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i pomysły. Służymy radą i oferujemy szeroką gamę materiałów i akcesoriów. Nie boimy się wyzwań, wychodzimy z założenia, że każda nowa realizacja jest dla nas cennym doświadczeniem, a zadowolony Klient kolejnym sukcesem.
Firma Arkadiusza Nowaka oferuje między innymi usługi takie jak czyszczenie, naprawa oraz sprzątanie nagrobków głównie granitowych. Poznań jest miastem w którym znajduje się nasz zakład kamieniarski. Pełna oferta przedsiębiorstwa obejmuje realizację zleceń takich jak:Opisujące nas frazy: Budowa grobowców, Naprawa nagrobków granitowych, usługi kamieniarskie, Czyszczenie nagrobków, Szlifowanie nagrobków, Kucie liter, Odnawianie liter

Opis firmy


Kamieniarstwo Arkadiusz Nowak


Początki firmy sięgają końca lat 80-tych, kiedy to w 1989 roku Arkadiusz Nowak rozpoczął działalność gospodarczą i założył zakład kamieniarski. Na swoją siedzibę wybrał miasto Poznań. W pierwszych latach zakład kamieniarski wykonywał usługi związane z naprawą, ustawieniem, szlifowaniem i czyszczeniem nagrobków. Do oferty z czasem zostały dodane nowe nagrobki lastriko oraz wazony. Wraz z rozwojem firmy i zakupem nowych maszyn, Właściciel nawiązał współpracę z firmami zajmującymi się wydobyciem kamieni naturalnych i tym samym do oferty dołączyły nagrobki i elementy granitowe.

Wizyty na targach branżowych zaowocowały nawiązaniem stałej współpracy z włoskimi firmami produkującymi wysokiej jakości akcesoria kamieniarskie. Od tej pory oferujemy naszym klientom usługi najwyższej jakości, które sprawią, że nawet najbardziej wymagający Klient będzie w pełni usatysfakcjonowany. Nasza kompleksowa obsługa, a także zaangażowanie oraz pełen profesjonalizm sprawiają, że staliśmy sięfachowcami jeśli chodzi o kamieniarstwo. Zasada wyznawana przez nasz poznański zakład kamieniarski: kamieniarstwo to sztuka.

Potwierdzeniem wiedzy i umiejętności Arkadiusza Nowaka jest Dyplom Mistrza Kamieniarstwa wydany przez Wielkopolską Izbę Rzemieślniczą w 2007 roku.

Doświadczenie zdobywane przez lata przekłada się na jakość usług i produktów oferowanych przez firmę, która dokłada wszelkich starań, aby jej Klient był zadowolony.

Dzięki maszynom, którymi dysponuje zakład kamieniarski, Klient ma pewność, że zlecona nam usługa sprosta jego oczekiwaniom. W ofercie znajdują się również części wyposażenia wnętrz takie jak schody, kominki, blaty, parapety i inne elementy ozdobne wykonywane na indywidualne zamówienie Klienta. Firma wykonuje również wszelakie usługi związane z obróbką kamienia.

By w jednym zdaniu opisać zakres usług Zakładu Kamieniarskiego Arkadiusza Nowaka należy przytoczyć słowa Właściciela, którymi podsumował rozmowę z jednym z Klientów:

"Ludzie mają pomysły, a my je realizujemy"

Tym motto firma kieruje się każdego dnia realizując zlecenia zwłaszcza te najbardziej nietypowe powierzane nam przez wymagających Klientów.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do współpracy.


Dane adresowe firmy


Kamieniarstwo Arkadiusz Nowak
Owocowa 12
61-306 Poznań
WWW: nagrobki.poznan.pl
Tel.: 602-718-850
FAX: 61 8-798-706


Budowa grobowców, Naprawa nagrobków granitowych, usługi kamieniarskie, Czyszczenie nagrobków, Szlifowanie nagrobków, Kucie liter, Odnawianie liter


Mapka dojazdu do firmy


Kamieniarstwo Arkadiusz Nowak

Formularz kontaktu z firmą


Kamieniarstwo Arkadiusz Nowak
Formularz kontaktowy został wysłany! Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak będzie to możliwe
Imię*:
Email*:
Telefon*:
Galeria firmy


Kamieniarstwo Arkadiusz Nowak


Pozdrawiamy serdecznie, Kamieniarstwo Arkadiusz Nowak