Szukaj
Nawigacja : Strona główna

Płyt-Bud Grzegorz Januszak

Płyt-Bud Grzegorz Januszak


Dane adresowe firmy

Pułaskiego 4
64-600 Oborniki
WWW: www.plytbud.pl
Tel.: 603 975 202
FAX: (61) 296 17 99

Kategorie:
Budownictwo/Budownictwo obiektów użyteczności publicznej
Budownictwo/Kioski i wiaty


Oferta firmy


Płyt-Bud Grzegorz Januszak

Firma Płyt - Bud Grzegorz Januszak istnieje od 1986 roku i należy do najbardziej doświadczonych producentów obiektów małej architektury miejskiej, takich jak kioski handlowe, targowiska, hurtownie, obiekty gastronomiczne i usługowe, obiekty biurowe i socjalne, obiekty rekreacyjne itp.

Podstawowa zasadą przyjętą przy produkcji pawilonów jest stosowanie jako obudowa ścian i stropodachu płyty warstwowej typu "sandwich". Taka technologia pozwala na uzyskane wielu pozytywnych cech:

trwałość
funkcjonalność
krótki cykl inwestycyjny
łatwość rozbudowy
zmiana lokalizacji

Produkowane pawilony handlowe są uniwersalne, spełniają wysokie wymagania architektów i inwestorów pod względem estetyki oraz możliwości kształtowania bryły i elewacji obiektu. Łatwy i szybki montaż obiektów, niemal w każdych warunkach atmosferycznych skraca czas i co za tym idzie obniża koszty realizacji. Stosowanie obiektów typu "sandwich" zmniejsza zużycie energii i koszty eksploatacji obiektu. Produkcja obiektów z płyty obornickiej stała się naszą specjalizacją. W ofercie znajdują się wiele obiekty, od małych portierni do hal produkcyjnych.

Dużą popularnością cieszą się takie budowle jak obiekty socjalne, kioski handlowe. Produkowane przez Płyt Bud obiekty konstruowane są w oparciu o szkielet stalowy. Zapewnia on stabilność i wytrzymałość.

Obudowa obiektów wykonana jest z płyty obornickiej. Zapraszamy do zapoznania się opisem technologii budowy naszych pawilonów. Zachęcamy Państwa do kontaktowania się z nami.

Nasze pawilony można znaleźć w wielu miejscach naszego pięknego kraju. Postaramy się doradzić, podpowiedzieć jak przebrnąć przez formalności związane z pozwoleniami administracyjnymi. Oferujemy również wsparcie projektanta.Opisujące nas frazy: Budowlane przedsiębiorstwa Oborniki, Konstrukcje metalowe Oborniki, Konstrukcje aluminiowe Oborniki, Konstrukcje stalowe Oborniki

Opis firmy


Płyt-Bud Grzegorz Januszak

Firma Płyt - Bud Grzegorz Januszak istnieje od 1986 roku i należy do najbardziej doświadczonych producentów obiektów małej architektury miejskiej, takich jak kioski handlowe, targowiska, hurtownie, obiekty gastronomiczne i usługowe, obiekty biurowe i socjalne, obiekty rekreacyjne itp.Podstawowa zasadą przyjętą przy produkcji pawilonów jest stosowanie jako obudowa ścian i stropodachu płyty warstwowej typu "sandwich". Taka technologia pozwala na uzyskane wielu pozytywnych cech: trwałość, funkcjonalność, krótki cykl inwestycyjny, łatwość rozbudowy, zmiana lokalizacji. Produkowane pawilony są uniwersalne, spełniają wysokie wymagania architektów i inwestorów pod względem estetyki oraz możliwości kształtowania bryły i elewacji obiektu. Łatwy i szybki montaż obiektów, niemal w każdych warunkach atmosferycznych skraca czas i co za tym idzie obniża koszty realizacji. Stosowanie obiektów typu "sandwich" zmniejsza zużycie energii i koszty eksploatacji obiektu.Firma Płyt - Bud zajmuje się również przygotowaniem projektów architektonicznych dla produkowanych obiektów.Firma Płyt-Bud zrzeszona jest w Cechy Rzemiosł Różnych w Obornikach.


Dane adresowe firmy


Płyt-Bud Grzegorz Januszak
Pułaskiego 4
64-600 Oborniki
WWW: www.plytbud.pl
Tel.: 603 975 202
FAX: (61) 296 17 99


Budowlane przedsiębiorstwa Oborniki, Konstrukcje metalowe Oborniki, Konstrukcje aluminiowe Oborniki, Konstrukcje stalowe Oborniki


Mapka dojazdu do firmy


Płyt-Bud Grzegorz Januszak

Formularz kontaktu z firmą


Płyt-Bud Grzegorz Januszak
Formularz kontaktowy został wysłany! Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak będzie to możliwe
Imię*:
Email*:
Telefon*:
Galeria firmy


Płyt-Bud Grzegorz Januszak


Pozdrawiamy serdecznie, Płyt-Bud Grzegorz Januszak