Szukaj
Nawigacja : Strona główna

Dach-Instal

Dach-Instal


Dane adresowe firmy

SOKOŁÓW 19
99-417 BOLIMÓW
WWW: www.dach-instal.pl
Tel.: 503-955-975

Kategorie:
Usługi budowlane/Dekarstwo i blacharstwo

Dach-Instal

99-400


Opis firmy


Dach-Instal

Witamy na stronie naszej firmy Dach-Instal

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług ciesielsko-dekarskich takich jak: więźby dachowe, podbitki dachowe, pokrycia dachowe, konstrukcje drewniane, zadaszenia oraz wszelkie naprawy dachów.

Od samego początku celem właściciela firmy jest budowanie solidnej marki poprzez stawianie na jakość i trwałość wykonywanych przez swoją firmę usług ciesielskich i dekarskich.

Począwszy od prostych dachów wykonywanych u klientów indywidualnych firma rozwija się bardzo prężnie, a zakres wykonywanych prac stale się poszerza posiadamy duże doświadczenie w kryciu dachów na budynkach użyteczności publicznej oraz na większych budowach jako firma podwykonawcza, jakość zbudowanych przez nas dachów potwierdzają referencje i opinie wystawiane przez inwestorów. Aby sprostać wyzwaniu Klientów, oraz poszerzać swoją wiedzę i umiejętności firma bierze aktywny udział w szkoleniach organizowanych przez producentów pokryć oraz spotkaniach branży ciesielskiej i dekarskiej. Obecnie właściciel firmy posiada większość certyfikatów jakości wykonywanych usług dostępnych na rynku.

Przedsiębiorstwo "Dach-Instal" składa się z 4 osobowej ekipy, w skład której wchodzą doświadczeni dekarze. Na ich czele stoi właściciel – Adam Głowacki. Działamy na obszarze województwa łódzkiego i mazowieckiego, niektóre miasta w których wykonywaliśmy inwestycje: Łowicz, Skierniewice, Głowno, Sochaczew oraz duża ilość ościennych miejscowości.

Zawsze staramy się aby nasze usługi w budowaniu dachów były na jak na najwyższym poziomie, a terminowość i jakość wykonywanych prac zadowoliła nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszam do skontaktowania się z nami, pomożemy Państwu wybrać optymalne pokrycie, oszacować koszty budowy dachu i ustalić dogodny termin realizacji.

Ilość wykonanych przez nas dachów powoduje, iż nasze umiejętności i wiedza w tej dziedzinie ciągle wzrastają. Dzięki temu, iż nie wykonujemy prac ogólnobudowlanych ani wykończeniowych a nasza praca stale jest związana z dachami oraz konstrukcjami drewnianymi posiadamy duża i aktualną wiedzę na temat konstrukcji więźb dachowych oraz wszelkiego rodzaju pokryć blaszanych i ceramicznych . Naszym klientom polecamy materiały wielu uznanych firm umożliwia to wybranie dla Państwa optymalnego rozwiązania w rozsądnej cenie. Proponujemy Państwu także bezpłatne wykonanie kosztorysu na roboty ciesielskie, ciesielsko-dekarskie oraz na pokrycie dachowe.


Dane adresowe firmy


Dach-Instal
SOKOŁÓW 19
99-417 BOLIMÓW
WWW: www.dach-instal.pl
Dach-Instal

99-400
Tel.: 503-955-975


Podbitki dachowe, Konstrukcje drewniane, Krycie dachów, Więźby dachowe


Formularz kontaktu z firmą


Dach-Instal
Formularz kontaktowy został wysłany! Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak będzie to możliwe
Imię*:
Email*:
Telefon*:
Galeria firmy


Dach-Instal


Pozdrawiamy serdecznie, Dach-Instal