Szukaj
Nawigacja : Strona główna

WOJCIECH KESSER K&K

WOJCIECH KESSER K&K


Dane adresowe firmyOferta firmy


WOJCIECH KESSER K&K

K&K KESSER to firma budowlana, która zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających kontrahentów. Nie boimy się wyzwań. Powierzone nam zlecenia wykonamy solidnie i na czas. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.:

- budujemy domy od podstaw z materiałów powierzonych ,jak i swoich
- wykonujemy kompleksowe docieplenia budynków niezależnie od powierzchni,
-przeprowadzimy remont w warunkach, w których inne firmy by się nie podjęły pracy z obawy o brak umiejętności i kompetencji,
-wykonujemy zbrojenia małych domów jak i dużych inwestycji,
-prowadzimy sprzedaż gotowych elementów zbrojarskich tj.:
-strzemiona,
-belki,
-elementy gięte
uzbrajamy wszelkie konstrukcje żelbetowe.Opisujące nas frazy: usługi budowlane śląskie, zbrojenia śląskie, uzbrajanie terenu śląskie, elementy zbrojarskie śląskie, docieplenia budynków śląskie, uzbrojenia konstrukcji żelbetonowych śląskie, strzemiona ślaskie, elementy gięte śląskie

Opis firmy


WOJCIECH KESSER K&K

Firma budowlana K&K KESSER powstała w maju 2012 roku. Od samego początku zależy nam na szeroko pojętym rozwoju, doskonalimy swoje umiejętności oraz inwestujemy w nowoczesny sprzęt. Jednakże najważniejsi są ludzie. W kadrze naszej firmy nie brakuje szeroko wyspecjalizowanych pracowników budowlanych, którzy swoje doświadczenie zdobywali na wielu różnych płaszczyznach budowlanych.

Oprócz doświadczenia posiadamy dużą wiedzę i praktykę, służąc również radą w doborze materiałów i zagospodarowaniu przestrzeni.

Współpracujemy z wieloma dostawcami materiałów i urządzeń co wpływa znacząco na konkurencyjność cenową i terminowość prac budowlanych. Wszystkie usługi wykonujemy z materiałów własnych jak i powierzonych przez klienta.

Dzięki temu staliśmy się solidną i cenioną firmą budowlaną, która może sprostać każdemu zadaniu. Każde powierzone nam zadanie opatrzone jest gwarancją solidności i terminowości prac.


Dane adresowe firmy


WOJCIECH KESSER K&K
GÓRECKA 85
43-438 Brenna
WWW: www.budownictwo-kesser.pl
Tel.: 506 855 486


usługi budowlane śląskie, zbrojenia śląskie, uzbrajanie terenu śląskie, elementy zbrojarskie śląskie, docieplenia budynków śląskie, uzbrojenia konstrukcji żelbetonowych śląskie, strzemiona ślaskie, elementy gięte śląskie


Mapka dojazdu do firmy


WOJCIECH KESSER K&K

Formularz kontaktu z firmą


WOJCIECH KESSER K&K
Formularz kontaktowy został wysłany! Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak będzie to możliwe
Imię*:
Email*:
Telefon*:
Galeria firmy


WOJCIECH KESSER K&K


Pozdrawiamy serdecznie, WOJCIECH KESSER K&K