Szukaj
Nawigacja : Strona główna

F.H.U. REM-SAR Mariusz Stalowski

F.H.U. REM-SAR Mariusz Stalowski


Dane adresowe firmy

Skłodowskiej-Curie 75/3
41-103 Siemianowice Śląskie
WWW: www.remsar.pl/
Tel.: 608 321 652

Kategorie:
Usługi budowlane/Wykańczanie wnętrz
Usługi budowlane/Remonty


Oferta firmy


F.H.U. REM-SAR Mariusz Stalowski

Kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz

Specjalizujemy się w wykonywaniu kompleksowych remontów mieszkań, domów i wnętrz firmowych w oparciu o indywidualne projekty w zakresie prac:

systemowe sufity podwieszane, ścianki działowe,
zabudowy wielopoziomowe ścian, sufitów,
prace malarskie i dekoracyjne
układanie grazury, terakoty i marmurów, panele, deska barlinech,
montaż instalacji elektrycznych i hydrauliki,
biały montaż: toalety, umywalki, wanny, brodziki,
montaż stelaży stelaży i mieszaczy podtynkowych, deszczownic sufitowych,
włoskie pokrycia ścienne: trawertyn, stiuki, Caravaggio, Veneziano, Avangarda, Halley, itp.,
montaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych,
inne prace budowlane.
Służymy również państwu pomocą w zakresie doboru materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz zakupu ich po konkurencyjnych cenach.
KOMPLEKSOWE REMONTY ŁAZIENEK

Naszą specjalnością są remonty łazienek. Dzięki naszej wiedzy oraz doświadczeniu w pracy z projektantami jesteśmy w stanie spełnić najbardziej wyszukane zachcianki klientów. Nie ma dla nas rzeczy nie możliwych albo takich którym nie da się zrobić. Łazienka to miejsca szczególne w każdym domu więc warto zadbać o jego wykonanie w taki sposób by służyła nam na wiele lat. Tak, by była wykonana z dbałością o każdy szczegół i detal. Właśnie takie wykonania gwarantujemy.Opisujące nas frazy: remonty domów śląskie, remonty mieszkań śląskie, remonty wnętrz firmowych śląskie, systemowe sufity podwieszane śląskie, ścianki działowe śląskie, zabudowy wielopoziomowe ścian śląskie, zabudowy wielopoziomowe sufitów śląskie, prace malarskie i dekoracyjne śląskie, układanie grazury śląskie, układanie terakoty śląskie, układanie marmurów śląskie, montaż instalacji elektrycznych i hydrauliki śląskie, biały montaż śląskie, montaż stelaży i mieszaczy podtynkowych śląskie, montaż deszczownic sufitowych śląskie, włoskie pokrycia ścienne śląskie, montaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych śląskie, prace budowlane śląskie, trawertyn śląskie, deska barlinech śląskie

Opis firmy


F.H.U. REM-SAR Mariusz Stalowski

Kompleksowy wykonawca usług remontowych i budowlanych - firma Rem-Sar

Działamy na rynku od 1992 roku. Nasze usługi kierujemy do wymagających klientów, którzy szukają rzetelnego wykonawcy. Mając wieloletnie doświadczenie współpracy z biurami projektowymi, a takżę wiedzę i umiejętności związane z nowoczesnymi rozwiązaniami i technikami w budownictwie, potrafimy sprostać wymaganiom każdego klienta.

Wykonujemy zarówno mniejsze inwestycje jak i przedsięwzięcia na szeroką skalę. Do każdego zlecenia podchodzimy z takim samym profesjonalizmem - nie zależnie od tego czy jest to ogromny dom czy sama łazienka lub salon. Cały czas podejmujemy nowe wyzwania dzięki czemu nieustannie poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie klienta z wykonanych przez nas usług remontowych.


Dane adresowe firmy


F.H.U. REM-SAR Mariusz Stalowski
Skłodowskiej-Curie 75/3
41-103 Siemianowice Śląskie
WWW: www.remsar.pl/
Tel.: 608 321 652


remonty domów śląskie, remonty mieszkań śląskie, remonty wnętrz firmowych śląskie, systemowe sufity podwieszane śląskie, ścianki działowe śląskie, zabudowy wielopoziomowe ścian śląskie, zabudowy wielopoziomowe sufitów śląskie, prace malarskie i dekoracyjne śląskie, układanie grazury śląskie, układanie terakoty śląskie, układanie marmurów śląskie, montaż instalacji elektrycznych i hydrauliki śląskie, biały montaż śląskie, montaż stelaży i mieszaczy podtynkowych śląskie, montaż deszczownic sufitowych śląskie, włoskie pokrycia ścienne śląskie, montaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych śląskie, prace budowlane śląskie, trawertyn śląskie, deska barlinech śląskie


Mapka dojazdu do firmy


F.H.U. REM-SAR Mariusz Stalowski

Galeria firmy


F.H.U. REM-SAR Mariusz Stalowski


Pozdrawiamy serdecznie, F.H.U. REM-SAR Mariusz Stalowski