Szukaj
Nawigacja : Strona główna

AGROL-BUD S.C.

AGROL-BUD S.C.


Dane adresowe firmy

Węglew-Kolonia 188b
62-590 Golina
WWW: agrol-bud.konin.pl/
Tel.: kom. 667 669 021, 667 669 024
FAX: tel./fax (63) 241 70 47

Kategorie:
Usługi budowlane/Remonty
Usługi budowlane/Konstrukcje metalowe


Opis firmy


AGROL-BUD S.C.

Nasza firma budowlana oferuje profesjonalne usługi budowlane oraz kompleksowe rozwiązania dla rolnictwa. Wybierając naszą firmę budowlaną możesz być pewien sukcesu. Gwarantujemy 100% zadowolenia z naszych usług budowlanych.

Zawsze do każdego zlecenia budowlanego (inwestycji budowlanej) podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Współpracujemy z profesjonalnymi biurami projektowymi, oferujemy doradztwo projektowe (projekty budynków inwentarskich, projekty hal i magazynów na płody rolne, projekty przydomowych oczyszczalni ścieków) oraz nadzór budowlany realizowanych przez nas inwestycji budowlanych. Każdy etap realizacji budowy podlega naszej ścisłej kontroli jakości, dzięki czemu wykonywane przez nas usługi budowlane cieszą się tak dużym powodzeniem szczególnie w śród rolników i polecaniem naszej firmy innym inwestorom jako firmy budowlanej godnej zaufania i polecenia + AGROL-BUD.

Nasza praca mówi sama za siebie. Wykonane przez nas inwestycje budowlane to wysoki standard, dogodna cena i czas realizacji. Ponadto jesteśmy w stanie częściowo skredytować każdą realizowaną przez nas budowę (inwestycję budowlaną) na dogodnych dla inwestora warunkach.

Usługi budowlane, zaplecze budowlane, produkcja i sprzedaż betonów przemysłowych suchych i mokrych, park maszynowy Fundamentem jakości wykonywanych przez nas usług budowlanych i robót ziemnych jest posiadane własne i w pełni profesjonalne zaplecze budowlane (produkcja i sprzedaż betonów przemysłowych suchych i mokrych, wodoszczelnych oraz z dodatkiem włókna szklanego) i park maszynowy: maszyny budowlane, wywrotki, betonomieszarki, pompy do betonu, samochody dostawcze, samochody skrzyniowe, koparkoładowarki, rusztowania budowlane, drabiny itp. oraz inny niezbędny sprzęt budowlany do robót ziemnych i wykopów. Pozwala nam to wykonywać usługi budowlane oraz roboty ziemne z najwyższą starannością i rzetelnością przez naszą kadrę wykwalifikowanych pracowników posiadających odpowiednie uprawnienia budowlane. Cześć sprzętu budowlanego tj. dźwigi, podnośniki koszowe staramy się wynajmować lokalnie, ponieważ jest to znacznie mniej kosztowne rozwiązanie dla naszych Klientów. Nasz "warsztat" wyposażony jest m.in. w narzędzia do spawania konstrukcji stalowych, cięcia i skręcania elementów stalowych. Posiadamy również wysokiej klasy sprzęt specjalistyczny i precyzyjny sprzęt do obróbki stali tj. frezarki, wiertarki stołowe, tokarki.

Skontaktuj się z nami > Zadzwoń > Umów się na spotkanie > Gwarantujemy 100% Twojego Zadowolenia

Zbudujemy dla Ciebie:


Dane adresowe firmy


AGROL-BUD S.C.
Węglew-Kolonia 188b
62-590 Golina
WWW: agrol-bud.konin.pl/
Tel.: kom. 667 669 021, 667 669 024
FAX: tel./fax (63) 241 70 47


AGROL-BUD, posadzki przemysłowe Konin, konstrukce stalowe Konin, przydomowe oczyszczalnie ścieków, budynki inwentarskie, wytwórnia betonu, beton wielkopolska, maszyny budowlane wielkopolska, usługi budowlane Konin, hale magazynowe, hale rolnicze, maszyny budowlane Konin, sprzęt budowlany Konin


Mapka dojazdu do firmy


AGROL-BUD S.C.

Formularz kontaktu z firmą


AGROL-BUD S.C.
Formularz kontaktowy został wysłany! Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak będzie to możliwe
Imię*:
Email*:
Telefon*:
Galeria firmy


AGROL-BUD S.C.


Pozdrawiamy serdecznie, AGROL-BUD S.C.