Szukaj
Nawigacja : Strona główna

ZEC WARMEX Sp. z o.o.

ZEC WARMEX Sp. z o.o.


Dane adresowe firmy

Składowa 3
87-800 Włocławek
WWW: www.zec-warmex.pl
Tel.: (54) 234 00 04
FAX: (54) 234 18 80

Kategorie:
Materiały budowlane/Kominki


Oferta firmy


ZEC WARMEX Sp. z o.o.

W ofercie naszej firmy znajdują się m. in. kotłownie olejowe,gazowe,na biomasę, olej roślinny miał i groszek wytwornice pary wykonywanie projektów technologicznych ,elektrycznych i AKPiA kotłowni ,węzłów cieplnych . nasz nick na Allegro zecwarmexOpisujące nas frazy: Komink Włocławek, Instalacje grzewcze Włocławek, Instalacje grzewcze i ogrzewanie Włocławek, piece Włocławek, kotły Włocławek

Opis firmy


ZEC WARMEX Sp. z o.o.

Firma nasza powstała w 09.2003r. Hasło przewodnie firmy "Z nami cieplej" Celem działalności firmy jest kompleksowa obsługa kotłowni i węzłów cieplnych oraz instalacji c.o poprzez wykonywanie profesjonalnego serwisu kotłowni i węzłów cieplnych z instalacjami elektrycznymi oraz AKPiA , zadbanie o instalacje wewnętrzne obiektu serwisowanego .

Zajmujemy się również wykonawstwem kotłowni,węzłów cieplnych, instalacjami c.o.,wod-kan,wentylacją,klimatyzacją , instalacjami elektrycznymi i AKPiA w budynkach komunalnych jak i prywatnych.

Wszystkie obiekty są wykonane z zachowaniem zasad ochrony środowiska naturalnego, oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. O klientach pamiętamy również po zakończeniu prac montażowych i na wykonane obiekty udzielamy gwarancji, a także prowadzimy serwis pogwarancyjny.

Mamy duże doświadczenie w doborze urządzeń i rankingu firm. Znamy jakość i walory techniczne poszczególnych firm. możemy fachowo doradzić, zaprojektować i wykonać obiekty i instalacje Inwestorów, którzy naszą firmę wybiorą do realizacji swoich zadań.

Firma nasza jest także autoryzowanym serwisem palników ELKO,oraz serwisem gwaracyjnym pierwszych uruchomień kotłów BRÓTIE. Zapraszamy do obopólnie korzystnej współpracy.


Dane adresowe firmy


ZEC WARMEX Sp. z o.o.
Składowa 3
87-800 Włocławek
WWW: www.zec-warmex.pl
Tel.: (54) 234 00 04
FAX: (54) 234 18 80


Komink Włocławek, Instalacje grzewcze Włocławek, Instalacje grzewcze i ogrzewanie Włocławek, piece Włocławek, kotły Włocławek


Mapka dojazdu do firmy


ZEC WARMEX Sp. z o.o.


Pozdrawiamy serdecznie, ZEC WARMEX Sp. z o.o.