Szukaj
Nawigacja : Strona główna

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „ELPOM” s.c.

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „ELPOM” s.c.


Dane adresowe firmy

ul. Gdańska 65
84-120
WWW: www.elpomsc.pl/
Tel.: 58 674 35 05
Tel.: 508 295 278
FAX: 512 311 462

Kategorie:
Usługi budowlane
Instalacje budowlane
Instalacje budowlane/Instalacje gazowe


Oferta firmy


Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „ELPOM” s.c.

energetyka

Oferujemy kompletny pakiet usług elektrycznych: od projektowania, poprzez wykonawstwo, nadzór na konserwacji kończąc.

Wykonujemy szeroko pojęte usługi elektryczne, związane z wykonaniem instalacji elektrycznych, ich modernizacją i konserwacją. Wykonujemy także pomiary elektryczne, zakładamy sieci komputerowe i telefoniczne oraz instalujemy telewizje dozorowe, domofony i videodomofony. Montujemy instalacje elektryczne.

Oferujemy kompleksowe wykonawstwo instalacji elektrycznych w obiektach ogólnych i przemysłowych, domach jedno i wielorodzinnych oraz świadczymy doradztwo w zakresie instalacji elektrycznych, ich konserwacji, naprawy i unowocześnienia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, świadczymy usługi w zakresie:

 • Instalacje elektryczne mieszkaniowe i przemysłowe
 • instalacje alarmowe
 • instalacje telefoniczne, komputerowe, domofonowe, telewizyjne
 • pomiary elektryczne
 • stacje TRAFO linie SN
 • montaż rozdzielnic
 • linie kablowe i napowietrzne
 • linie oświetlenia ulicznego
 • odgromówka

Na wszystkie prace posiadamy odpowiednie uprawnienia energetyczne, pomiarowe i budowlane. Dysponujemy własnym zapleczem technicznym oraz wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Zawsze dbamy o dobrą jakość naszych usług i odpowiadamy na każdą potrzebę naszych klientów związaną z elektryką i energetyką.

 

hydraulika

Oferujemy fachowe wykonanie instalacji, zaś materiały na których pracujemy pochodzą od renomowanych producentów, co zapewnia nam zawsze najlepsze wykonanie.

Jako firma oferujemy modernizacje już istniejących instalacji, ich serwisowanie jak oraz wykonanie całkowicie nowych systemów. Wieloletnie doświadczenie w zakresie oferowanych usług oraz pełne kwalifikacje zapewniają nam doskonałą organizacje pracy, terminowość, profesjonalizm, a przede wszystkim bezpieczeństwo wykonanych przez nas zleceń.

Stosujemy w naszych instalacjach zarówno tradycyjne metody jaki i bardziej zaawansowane technologie.

Oferujemy wykonawstwo instalacji:

 • centralnego ogrzewania
 • wodno-kanalizacyjnych
 • gazowych

Tuż obok powyższych usług, służymy podczas:

 • wykonywania kotłowni gazowych, olejowych lub na paliwo stałe
 • wymiana kotłów i bojlerów
 • wykonywania ogrzewania podłogowego
 • montażu urządzeń sanitarnych

Oprócz powyższym, wdrażamy wszelkie nowatorskie projekty i rozwiązania. W przypadku nie znaleźienia odpowiedniej kategorii, prosimy o kontakt.

 

budownictwo

Elpom s.c. oferuje Państwu szeroki wachlarz usług. Począwszy od szeroko pojmowanego budownictwa, przez wykonywanie instalacji budowlanych na usługach sprzętowych skończywszy. Jeżeli cenią sobie Państwo jakość i szukają najlepszych fachowców do wykonania usług ogólnobudowlanych, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szybko i solidnie realizujemy inwestycje zarówno te większe jak i mniejsze. Wysokie kwalifikacje, kompetencje jak również ogromne doświadczenie naszej firmy stawa nas na wyższej pozycji i pozwala czuć się idealnym partnerem realizując Państwa projekty na najwyzszym poziomie.

Jesteśmy prężnie działającą firmą co pozwala nam na wznoszenie kompletnych budynków i budowli.Oprócz wznoszenia obiektów budowlanych, wykonujemy usługi budowlane z dziedziń:

 • murarskich
 • tynkarskich
 • izolacyjnych (styropian itp.)
 • wykończeniowych

Wychodząc na przeciw naszym klientom, realizujemy również zlecenia n:

 • wykonawstwo instalacji budowlanych
 • założenie stolarki budowlanej
 • wykonywanie podłog i ścian
 • malowanie
 • renowacje budynków

Posiadamy wysoce wykwalifikowany zespół fachowców z każdej dziedziny aby nasze świadczone usługi były na bardzo wysokim poziomie i dawały zadowolenie zarówno nam jak i naszym klientom z powierzonych nam prac budowlanych.

 

uslugi dodatkowe

W związku z posiadaniem własnego parku maszynowego, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu dodatkowe usługi.

Podnośnik koszowy - dysponujemy podnośnikiem koszowym idealnym do prac na wysokościach (wysięg 18 m).

Samochód cięzarowy z HDS - zajmujemy się transportem drogowym, przewozem materiałów budowlanych, maszyn, transportem kontenerów i innych ładunków o dużych gabarytach, takich jak konstrukcji betonowych, stalowych itp.

MINI koparka - jesteśmy przygotowani do wykonywania wykopów pod przydomowe oczyszczalnie ścieków, gruntowe wymienniki ciepła, fundamenty domów oraz budynków gospodarczych, kable energetyczne, telefoniczne i światłowodowe, kanalizację zewnętrzną, sieci gazowe i wodno-kanalizacyjne.

Przecisk pneumatyczny „Kret” - znajduje swoje zastosowanie przy bezwykopowym układaniu instalacji wodnych, gazowych, elektrycznych i telekomunikacyjnych. „Kret” to rozsądne rozwiązanie gdy ograniczeni jesteśmy brakiem czasu i przestrzeni.

Po szczegółowe informacje zapraszamy do osobistego kontaktu z naszą firmą.Opisujące nas frazy: energetyka,budownictwo,hydraulika,Podnośnik koszowy,Samochód cięzarowy z HDS, MINI koparka,Przecisk pneumatyczny „Kret”

Opis firmy


Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „ELPOM” s.c.

Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „ELPOM” s.c. zostało założone w 15.06.1994 r. jako Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych „El-pom”.

Początkowo firma zajmowała się tylko instalacjami elektrycznymi zatrudniając 3 osoby. Z biegiem czasu firma „El-pom” zaczęła się rozwijać, zaczęto zatrudniać coraz więcej pracowników (na obecny dzień 25 osób). Nastąpiły również zmiany w działalności firmy. Główną branżą nadal jest elektryka, jednak przedsiębiorstwo weszło również na rynek budowlany i hydrauliczny.

Na dzień dzisiejszy wspólnikami w spółce cywilnej są Eugeniusz Frank i Robert Frank, a firma działa jako Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „ELPOM” s.c.

Oferujemy Państwu usługi elektryczne, budowlane oraz hydrauliczne. Wykonujemy instalacje centralnego ogrzewania, wznosimy kompletne budowlane, realizujemy instalacje elektryczne mieszkaniowe i przemysłowe, wykonujemy instalacje telefoniczne, komputerowe, domofonowe, telewizyjne. Wdrażamy nowatorskie projekty.

Na wszystkie prace posiadamy odpowiednie uprawnienia energetyczne, pomiarowe i budowlane. Dysponujemy własnymzapleczem technicznym oraz wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Zawsze dbamy o dobrą jakość naszych usług i odpowiadamy na każdą potrzebę naszych klientów związaną z energetyką, budownictwem ora hydrauliką.


Dane adresowe firmy


Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „ELPOM” s.c.
ul. Gdańska 65
84-120
WWW: www.elpomsc.pl/
Tel.: 58 674 35 05
Tel.: 508 295 278
FAX: 512 311 462


energetyka,budownictwo,hydraulika,Podnośnik koszowy,Samochód cięzarowy z HDS, MINI koparka,Przecisk pneumatyczny „Kret”


Mapka dojazdu do firmy


Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „ELPOM” s.c.

Formularz kontaktu z firmą


Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „ELPOM” s.c.
Formularz kontaktowy został wysłany! Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak będzie to możliwe
Imię*:
Email*:
Telefon*:
Galeria firmy


Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „ELPOM” s.c.


Pozdrawiamy serdecznie, Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „ELPOM” s.c.