Szukaj
Nawigacja : Strona główna

Lem-Bud Jacek Lemański

Lem-Bud Jacek Lemański


Dane adresowe firmyOpis firmy


Lem-Bud Jacek Lemański

Nasza firma działa na rynku od przeszło dwunastu lat, a naszym zleceniodawcom możemy zagwarantować najwyższy poziom usług w konkurencyjnej cenie.
Zatrudniamy doświadczonych fachowców z wieloletnim doświadczeniem, którzy swoją pracę wykonują sumiennie i z zaangażowaniem.
W ramach naszej działalności zajmiemy się remontami mieszkań i wykończeniem wnętrz w sposób profesjonalny i kompleksowy.
Specjalizujemy się przede wszystkim w układaniu podłóg drewnianych, parkietów, paneli podłogowych i ściennych oraz glazury i terakoty.
Odnowimy wygląd każdej podłogi poprzez przeprowadzenie cyklinowania i lakierowania z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi i środków.
Ułożymy profesjonalnie deskę tarasową, dokładnie wyczyścimy listwy oraz przyjmiemy zlecenia w zakresie polerowania, bejcowania i olejowania podłóg.
Ponadto specjalizujemy się w szpachlowaniu, malowaniu, renowacji podłóg, w dociepleniach oraz szlifowaniu posadzki.
Pragniemy sprostać nawet najbardziej wygórowanym potrzebom zleceniodawców, dlatego stale doskonalimy nasze umiejętności i kwalifikacje.
Zapraszamy Państwa do współpracy.


Dane adresowe firmy


Lem-Bud Jacek Lemański
ul. Długa 21 lok. 8
31-147 Kraków
WWW: www.remontycyklinowaniekrakow.pl
Tel.: 518 064 066


remonty pomieszczeń Kraków,cyklinowanie Kraków,polerowanie podłóg Kraków,usługi wykończeniowe Kraków,wykończenia wnętrz Kraków,cyklinowanie podłóg Kraków,układanie parkietu Kraków,lakierowanie podłóg Kraków,usługi remontowe Kraków,parkiety Kraków


Mapka dojazdu do firmy


Lem-Bud Jacek Lemański

Formularz kontaktu z firmą


Lem-Bud Jacek Lemański
Formularz kontaktowy został wysłany! Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak będzie to możliwe
Imię*:
Email*:
Telefon*:
Galeria firmy


Lem-Bud Jacek Lemański


Pozdrawiamy serdecznie, Lem-Bud Jacek Lemański