Szukaj
Nawigacja : Strona główna

BRUKUJEMY.PL Mariusz Płuciennik

BRUKUJEMY.PL Mariusz Płuciennik


Dane adresowe firmy

UL. KOMOROWSKA 53
05-830 Nasielsk
Tel.: 502 296 362
Tel.: 501 787 816

Kategorie:
Usługi budowlane/Brukarstwo
Usługi budowlane


Oferta firmy


BRUKUJEMY.PL Mariusz Płuciennik

Brukujemy.pl świadczy usługi brukarskie na najwyższym poziomie i w konkurencyjnych cenach. Sami wybierzcie Państwo z pośród usług brukarskich, robót ziemnych i niwelacji terenu oraz sprzedaży kruszyw budowlanych i ziemi. Każda nasza usługa jest świadczona na najwyższym poziomie i szyta na miarę klienta.
Roboty ziemne

Nasza firma oferuje fachowe i kompleksowe usługi w zakresie kształtowania terenu tj.:

    • niwelacje terenu

    • budowa nasypów

    • wyrównywanie terenu

    • wykopy szerokoprzestrzenne tj. stawy i oczka wodne, pod budowę domu

    • wykopy wąsko przestrzenne tj. pod fundamenty, pod ciągi kanalizacyjne, wodę, gaz, okablowanie oraz innego typu instalacje.

Ponadto świadczymy usługi krótko - i długoterminowego wynajmu koparko-ładowarek (JCB 3CX Contractor) i koparek (Liebcherr) wraz z doświadczoną obsługą operatorską. W zakresie usług wynajmu oferujemy różnego rodzaju osprzęt tj. młot wyburzeniowy, widły do palet, pług śnieżny, różnego rodzaju łyżki koparkowe.
Brukarstwo - układanie kostki brukowej

Głównym filarem firmy „Brukujemy.pl” jest tworzenie utwardzonych nawierzchni z kostki brukowej. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi brukarskie z kostki dekoracyjnej i przemysłowej. Oferujemy brukowanie powierzchni tj.:

    • domy jednorodzinne oraz osiedla

    • parkingi i place manewrowe

    • drogi dla pojazdów ciężarowych

    • podjazdy, drogi dla pojazdów osobowych

    • ciągi piesze, place, ścieżki rowerowe

Zapewniamy:

    • dostawy kostki brukowej

    • roboty ziemne własnym sprzętem

    • dostawy kruszyw wlasnym transportem

    • wykwalifikowane ekipy brukarskie

    • konkurenycjne ceny i solidne wykonanie

    • 3-letni okres gwarancji

Sprzedaż
Kostka brukowa

Gwarantujemy doradztwo w zakresie doboru kostki brukowej najlepszych producentów oraz zakup materiałów za naszym pośrednictwem. Zakupione materiały dostarczamy na miejsce budowy własnym transportem.
Kruszywa budowlane

Zajmujemy się sprzedażą kruszyw budowlanych, piasku, ziemi ogrodowej i pospółki. Świadczymy usługi transportu w promieniu 35 km od Nadarzyna lub za pośrednictwem zaprzyjaźnionych firm na terenie całego kraju. Prowadzimy również wynajem 4-osiowych wywrotek Mercedes Actros 8x6.Opisujące nas frazy: usługi brukarskie Nadarzyn,niwelacje terenu Nadarzyn,budowa nasypów Nadarzyn,wyrównywanie terenu Nadarzyn,brukowanie powierzchni Nadarzyn,dostawa kostki brukowej Nadarzyn,roboty ziemne własnym sprzętem Nadarzyn,wykwalifikowane ekipy brukarskie Nadarzyn,sprzedaż kostki brukowej Nadarzyn,sprzedaż kruszyw budowlanych Nadarzyn,wynajem koparko-ładowarek Nadarzyn,wynajem koparek Nadarzyn,brukarstwo Nadarzyn,kostka brukowa Nadarzyn,brukujemy.pl Nadarzyn,brukowanie powierzchni Nadarzyn

Opis firmy


BRUKUJEMY.PL Mariusz Płuciennik

Brukarstwo w wydaniu Brukujemy.pl to najwyższy poziom usług. Nasza firma działa w obrębie woj. Mazowieckiego i na przestrzeni paru lat działalności ugruntowała sobie silną pozycję w branży brukarskiej. Nasza firma działa w obrębie woj. Mazowieckiego i na przestrzeni paru lat działalności ugruntowała sobie silną pozycję w branży brukarskiej. Większe realizacje wykonujemy na terenie całej Polski.

Za firmą Brukujemy.pl stoi profesjonalny zespół fachowców, który służy doświadczeniem i wiedzą swoim klientom. Na pierwszym miejscu stawiamy rzetelność, jakość wykonywanych usług brukarskich oraz zadowolenie klienta. Brukujemy.pl wykonuje realizacje na najwyższym poziomie i usługi brukarskie kieruje zarówno do firm, jak i osób indywidualnych oraz instytucji publicznych.

Wykonujemy także roboty ziemne, formujemy nasypy i wykopy z użyciem własnych koparek i najnowocześniejszego sprzętu. Bez względu na którą z robót ziemnych się Państwo zdecydują – na niwelacje terenu, wyrównywanie terenu czy wykopy, zawsze nasze usługi będą wykonane w najwyższej jakości.
Zajmujemy się także sprzedażą kruszyw budowlanych, ziemi oraz kostki brukowej. Działamy kompleksowo – zajmujemy się także transportem zamówionych materiałów na miejsce wskazane przez klienta.

Brukowanie powierzchni i usługi brukarskie w Brukujemy.pl to doświadczenie, pasja i renoma, która rośnie wraz z kolejnym metrem położonej kostki. Zapraszamy do zakładki referencje, w której można zapoznać się z opiniami naszych klientów.


Dane adresowe firmy


BRUKUJEMY.PL Mariusz Płuciennik
UL. KOMOROWSKA 53
05-830 Nasielsk
Tel.: 502 296 362
Tel.: 501 787 816


usługi brukarskie Nadarzyn,niwelacje terenu Nadarzyn,budowa nasypów Nadarzyn,wyrównywanie terenu Nadarzyn,brukowanie powierzchni Nadarzyn,dostawa kostki brukowej Nadarzyn,roboty ziemne własnym sprzętem Nadarzyn,wykwalifikowane ekipy brukarskie Nadarzyn,sprzedaż kostki brukowej Nadarzyn,sprzedaż kruszyw budowlanych Nadarzyn,wynajem koparko-ładowarek Nadarzyn,wynajem koparek Nadarzyn,brukarstwo Nadarzyn,kostka brukowa Nadarzyn,brukujemy.pl Nadarzyn,brukowanie powierzchni Nadarzyn


Mapka dojazdu do firmy


BRUKUJEMY.PL Mariusz Płuciennik

Formularz kontaktu z firmą


BRUKUJEMY.PL Mariusz Płuciennik
Formularz kontaktowy został wysłany! Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak będzie to możliwe
Imię*:
Email*:
Telefon*:


Pozdrawiamy serdecznie, BRUKUJEMY.PL Mariusz Płuciennik