Szukaj
Nawigacja : Strona główna

Zakład Ogólnobudowlany Hydroizolacje Osuszanie Budynków Krzysztof Siudak

Zakład Ogólnobudowlany Hydroizolacje Osuszanie Budynków Krzysztof Siudak


Dane adresowe firmyOferta firmy


Zakład Ogólnobudowlany Hydroizolacje Osuszanie Budynków Krzysztof Siudak

Zakres wykonywanych robót:
Ekspertyzy przyczyn wilgoci i stopnia wilgotności murów

Iniekcja ciśnieniowa, uszczelniająca rysy pęknięcia w fundamentach tamująca aktywne przecieki
Iniekcja niskociśnieniowa w murach ceglanych, ceglano kamiennych i kamiennych
Iniekcja kurtynowa po zewnętrznej stronie przegrody, poprzez specjalnie ukształtowane iniektory
Izolacja fundamentów i części podziemnych budynków budowli
izolacja tuneli i przejść podziemny
Podcinka budynków
Pomiary wilgotności murów
Renowacje budynków
Ocieplanie budynków
Odtwarzanie izolacji w starym budownictwie.
Ozonowanie pomieszczeń i samochodów, odgrzybianie mieszkań, usuwanie przykrych zapachów dezynfekcje pomieszczeń
Tynki renowacyjne do wilgotnych i zasolonych murów, porowate hydrofobowe, chroniące mur przed degradacją na skutek krystalizacji soli i nie dopuszczające do powstawania wykwitów na powierzchni ścian
Remonty budynków i mieszkań
Uszczelnienia budynków, fundamentów
Zabezpieczanie i neutralizacja ścian murów, przed szkodliwymi solami budowlanymi i usuwanie szkodliwych soli budowlanych, przekształcając je w związki nierozpuszczalne lub trudno rozpuszczalne (siarczany i chlorki)
wypompowywa nie wody z zalanych pomieszczeń (mieszkania, piwnice, pomieszczenia gospodarcze)Opisujące nas frazy: Ekspertyzy przyczyn wilgoci i stopnia wilgotności murów Sulęcin, Iniekcja ciśnieniowa Sulęcin, Iniekcja niskociśnieniowa w murach ceglanych Sulęcin, Iniekcja kurtynowa po zewnętrznej stronie przegrody Sulęcin, Izolacja fundamentów i części podziemnych budynków budowli Sulęcin, izolacja tuneli i przejść podziemnych Sulęcin, Podcinka budynków Sulęcin, Pomiary wilgotności murów Sulęcin, Renowacje budynków Sulęcin, Ocieplanie budynków Sulęcin, Odtwarzanie izolacji w starym budownictwie Sulęcin, Ozonowanie pomieszczeń i samochodów Sulęcin, odgrzybianie mieszkań Sulęcin, dezynfekcje pomieszczeń Sulęcin, Tynki renowacyjne do wilgotnych i zasolonych murów Sulęcin, Remonty budynków i mieszkań Sulęcin, Uszczelnienia budynków Sulęcin, Zabezpieczanie i neutralizacja ścian murówZabezpieczanie i neutralizacja ścian murów Sulęcin, wypompowywanie wody z zalanych pomieszczeń Sulęcin

Opis firmy


Zakład Ogólnobudowlany Hydroizolacje Osuszanie Budynków Krzysztof Siudak

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w wykonywaniu hydroizolacji, osuszaniu i zabezpieczeniu budowli przed ponownym działaniem wody oraz usuwaniu skutków, jakie pozostawiła wilgoć na powierzchni struktury ściany. Wykonując izolacje wykorzystujemy najnowsze technologie i więdzę wynikającą z wieloletniego doświadczenia. Stały kontakt z budownictwem i hydroizolacjami umożliwia nam ciągłe poszerzanie wiedzy o nowe technologie, materiały i narzędzia wprowadzane na rynek. Połączenie sprawdzonych rozwiązań z nowymi technologiami pozwala na lepsze dostosowanie technologii i usług do oczekiwań naszych klientów, natomiast dzięki różnorodności wykonywanych robót budowlanych dysponujemy ogromnym doświadczeniem i chętnie służymy naszą fachową pomocą.

Zajmujemy się izolacjami i remontami budynków, odtwarzaniem izolacji w starym budownictwie oraz nowym wynikających z popełnionych błędów powstałych w pierwszej fazie wznoszenia budowli, niedostatecznej wiedzy na temat izolacji, co prowadzi do niedostatecznego zachowania szczelności powłok izolacyjnych. Skutkiem tego jest przenikanie wody i stopniowe zawilgocenie muru i wypłukiwanie szkodliwych soli budowlanych, które wysychając tworzą wykwity solne na powierzchni, stopniowo rujnując strukturę ściany. Wilgoć jednocześnie obniża izolacyjność termiczną muru nawet do 75%. Wilgotne mury to idealne miejsce dla rozwoju grzybów i pleśni, które wywołują wiele chorób, zwłaszcza mają wpływ na reakcje alergiczne. W budynku daje się odczuć nieprzyjemny zapach wilgoci i stęchlizny. To wszystko wpływa bardzo niekorzystnie na zdrowie mieszkańców oraz ich samopoczucie.

Wybór technologii dostosowujemy do preferencji i wymagań klienta. Doradzamy, jaka technologia będzie najbardziej skuteczna w danym przypadku i najlepiej zabezpieczą budynek, przed działaniem wilgoci i skutkami, jakie niesie źle dobrana i wykonana izolacja oraz problemami, które mogą się już pojawić po kilku miesiącach lub latach. Wszystko zależy od rodzaju wody, działającej na budynek i miejsca usadowienia budowli. Prawidłowo wykonana izolacja w pierwszej fazie wznoszenia budowli, to gwarancja zdrowia, mieszkających w nim ludzi i zwierząt.


Budynek, bez względu na jego lokalizacje czy powierzchnię narażony jest w tym samym stopniu na niekorzystne działanie wody. Przede wszystkim, wilgoć nie tylko zmniejsza komfort użytkowania ma również negatywny wpływ na zdrowie, ale i jest bardzo niebezpieczne dla struktury budynku. Już na etapie wznoszenia budowli warto zabezpieczyć go przed szkodliwym działaniem wody i wilgoci wykonując skuteczną hydroizolację.

TECHNOLOGIE IZOLACJI SCHOMBURG

Zawierają szeroki asortyment środków izolacyjnych i iniekcyjnych oraz innych materiałów dla ochrony i zabezpieczenia budowli. Właściwości poszczególnych produktów umożliwiają stosowanie ich w rożnych warunkach do różnych celów. Podstawowe obszary zastosowań to naprawy rys i spękań, przepony poziome przed podciąganiem kapilarnym, iniekcje poziome i kurtynowe, uszczelnienia dylatacji, tynki renowacyjne, uszczelnienia w budownictwie ziemnym, zabezpieczanie kanałów, izolacje basenowe, izolacje dachów, izolacje trasów pod zielone ogrody.


Dane adresowe firmy


Zakład Ogólnobudowlany Hydroizolacje Osuszanie Budynków Krzysztof Siudak
T.Kościuszki 29b/1
69-200 Sulęcin
WWW: www.remonty-budowy-siudak.fsl24.pl/
Tel.: 660-741-293


Ekspertyzy przyczyn wilgoci i stopnia wilgotności murów Sulęcin, Iniekcja ciśnieniowa Sulęcin, Iniekcja niskociśnieniowa w murach ceglanych Sulęcin, Iniekcja kurtynowa po zewnętrznej stronie przegrody Sulęcin, Izolacja fundamentów i części podziemnych budynków budowli Sulęcin, izolacja tuneli i przejść podziemnych Sulęcin, Podcinka budynków Sulęcin, Pomiary wilgotności murów Sulęcin, Renowacje budynków Sulęcin, Ocieplanie budynków Sulęcin, Odtwarzanie izolacji w starym budownictwie Sulęcin, Ozonowanie pomieszczeń i samochodów Sulęcin, odgrzybianie mieszkań Sulęcin, dezynfekcje pomieszczeń Sulęcin, Tynki renowacyjne do wilgotnych i zasolonych murów Sulęcin, Remonty budynków i mieszkań Sulęcin, Uszczelnienia budynków Sulęcin, Zabezpieczanie i neutralizacja ścian murówZabezpieczanie i neutralizacja ścian murów Sulęcin, wypompowywanie wody z zalanych pomieszczeń Sulęcin


Mapka dojazdu do firmy


Zakład Ogólnobudowlany Hydroizolacje Osuszanie Budynków Krzysztof Siudak

Formularz kontaktu z firmą


Zakład Ogólnobudowlany Hydroizolacje Osuszanie Budynków Krzysztof Siudak
Formularz kontaktowy został wysłany! Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak będzie to możliwe
Imię*:
Email*:
Telefon*:
Galeria firmy


Zakład Ogólnobudowlany Hydroizolacje Osuszanie Budynków Krzysztof Siudak


Pozdrawiamy serdecznie, Zakład Ogólnobudowlany Hydroizolacje Osuszanie Budynków Krzysztof Siudak