Szukaj
Nawigacja : Strona główna

EkoSystem Sp. z o.o.

EkoSystem Sp. z o.o.


Dane adresowe firmy

Warszawska 9
32-086 Węgrzce
WWW: www.ekosystem.pl/
Tel.: 602 128 594
FAX: (12) 286-44-55

Kategorie:
Budownictwo/Budownictwo przemysłowe
Materiały budowlane
Usługi budowlane


Opis firmy


EkoSystem Sp. z o.o.

Firma EKOSYSTEM Sp. z o. o. jest obecna na polskim rynku wykonawstwa specjalistycznych robót budowlanych oraz sprzedaży i dostawy materiałów budowlanych i wykończeniowych od 1993 r. Zakres działalności Firmy Ekosystem koncentruje się na:
- montażu sufitów podwieszanych z płyt mineralnych,
- sufitów gipsowo-kartonowych i panelowych,
- montażu ścianek działowych gipsowo-kartonowych,
- montażu i podłączeniach opraw oświetleniowych,
- malowaniu, tapetowaniu i innych pracach wykończeniowych, kompleksowym projektowaniu aranżacji wnętrz.

W ramach generalnego wykonawstwa wykonujemy roboty budowlano-montażowe, instalacje sanitarne i elektryczne. Firmowe punkty handlowe w Krakowie prowadzą sprzedaż hurtową i detaliczną szerokiej gamy materiałów budowlanych i wykończeniowych renomowanych producentów (m.in. Rigips, Isover, Ecophon, Kabe, Ursa, Austrotherm, Ceresit, Atlas, Dolina Nidy). Wszystkie oferowane wyroby posiadają aprobaty I.T.B. oraz atesty P.Z.H. Swoją pozycję na rynku budowlanym Firma Ekosystem buduje na wysokiej jakości oferowanych surowców i materiałów budowlanych, fachowości i solidności załogi w wykonywaniu powierzanych jej zadań oraz wiarygodności kierownictwa Firmy wobec inwestorów i partnerów gospodarczych.


Załogę Firmy Ekosystem stanowi wykwalifikowana i sprawdzona kadra pracowników, których fachowość poparta jest wieloletnim doświadczeniem i praktyką zdobytymi na budowach realizowanych m.in. w Austrii, Niemczech i całym kraju.

Bogaty portfel zleceń i wysoka ocena zrealizowanych przez Firmę Ekosystem prac są efektem umiejętnego zarządzania firmą, profesjonalnej organizacji pracy, rzetelności i odpowiedzialności w wywiązywaniu się z przyjmowanych zobowiązań. Na tak mocnych fundamentach budujemy naszą współpracę z partnerami.


Dane adresowe firmy


EkoSystem Sp. z o.o.
Warszawska 9
32-086 Węgrzce
WWW: www.ekosystem.pl/
Tel.: 602 128 594
FAX: (12) 286-44-55


montaż sufitów podwieszanych z płyt mineralnych Węgrzce, sufity gipsowo-kartonowe i panelowe Węgrzce, montaż ścianek działowych gipsowo-kartonowych Węgrzce, montaż i podłączenia opraw oświetleniowych Węgrzce, malowanie Węgrzce, tapetowanie Węgrzce, prace wykończeniowe Węgrzce, projektowanie wnętrz Węgrzce, aranżacja wnętrz Węgrzce


Mapka dojazdu do firmy


EkoSystem Sp. z o.o.

Formularz kontaktu z firmą


EkoSystem Sp. z o.o.
Formularz kontaktowy został wysłany! Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak będzie to możliwe
Imię*:
Email*:
Telefon*:
Galeria firmy


EkoSystem Sp. z o.o.


Pozdrawiamy serdecznie, EkoSystem Sp. z o.o.