Szukaj
Nawigacja : Strona główna

MAJSTER PLUS GRYFICE

MAJSTER PLUS GRYFICE


Dane adresowe firmyOpis firmy


MAJSTER PLUS GRYFICE

Otwarcie Salonu MAJSTERPLUS GRYFICE było możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu.

 

Nazywam się Daniel Szczepański i od 17 lat aktywnie działam w branży stolarki otworowej. ,,Pierwsze kroki” na terenie Polski północno – wschodniej poczyniłem jako doradca inwestora w firmie Porta – największego producenta drzwi w Europie. Uczestniczyłem w przeobrażeniu wyglądu polskich mieszkań i kształtowaniu nowych nawyków estetycznych zgodnych ze światowymi trendami. Moja praca, przeobraziła się w pasję i sposób na życie. Z dnia na dzień doskonaliłem swoje umiejętności i nieustannie poszukiwałem nowych sposobów na polepszenie jakości swojej wiedzy.

Moim znakiem rozpoznawczym jest uczciwość, estetyka, terminowość, a przede wszystkim profesjonalizm. Mottem zaś zadowolony i usatysfakcjonowany klient…

I tę wiedzę, doświadczenie, pasję a przede wszystkim uczciwość przekazuję doradcom technicznym zatrudnionym w Majstrze. Doświadczenie zdobyte na stanowisku doradcy technicznego klienta, dyrektora handlowego w największych firmach stolarki otworowej (Porta, Stolarka Wołomin, Termoplast, Redan) zaowocowało zdobyciem rzeszy zadowolonych klientów na terenie całej Polski i Europy.

Wielu ludzi pyta dlaczego Majsterplus w Gryficach? Każdy niech sam odpowie na to pytanie…. Czy jest potrzebny Sklep w którym różnorodność towaru, szeroki asortyment podłóg, drzwi, okien pozwoli na dopasowanie do indywidualnych potrzeb finansowych i estetycznych budujących i remontujących? Sklep w którym doradcy pomogą klientowi dobrać sposób finansowania (dogodne raty na miejsce w sklepie) wzornictwo i sposób montażu (okna, drzwi, podłogi z montażem 8%VAT).

I Kto by nie chciał dowozu GRATIS.?

ZAPRASZAMY DO SKLEPU MAJSTERPLUS GRYFICE !!!


Dane adresowe firmy


MAJSTER PLUS GRYFICE
ul. Tadeusza Kościuszki 42
72-300 Gryfice
WWW: gryfice.majsterplus.com
Tel.: 91 38 77 177
Tel.: 503 509 444


okna Gryfice, podłogi Gryfice, drzwi Gryfice, okna drewniane, bramy garażowe Gryfice, rolety Gryfice, parapety Gryfice, okna zachodniopomorskie, podłogi zachodniopomorskie, drzwi zachodniopomorskie, bramy garażowe zachodniopomorskie, parapety zachodniopomorskie, rolety zachodniopomorskie, okna pcv, klamki Gryfice


Mapka dojazdu do firmy


MAJSTER PLUS GRYFICE

Formularz kontaktu z firmą


MAJSTER PLUS GRYFICE
Formularz kontaktowy został wysłany! Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak będzie to możliwe
Imię*:
Email*:
Telefon*:


Pozdrawiamy serdecznie, MAJSTER PLUS GRYFICE