Szukaj

Kategorie serwisu

Nawigacja : Strona główna Usługi budowlaneStolarstwo

FORMAT ZBYSŁAW MICHALSKI USŁUGI STOLARSKIE

FORMAT ZBYSŁAW MICHALSKI USŁUGI STOLARSKIE


Dane adresowe firmy

Zawodzie 16
02-981 Warszawa
WWW: www.format.warszawa.pl
Tel.: 510 209 771
Tel.: 22 885 63 34
FAX: 22 885 63 34

Kategorie:
Usługi budowlane
Usługi budowlane/Stolarstwo


Oferta firmy


FORMAT ZBYSŁAW MICHALSKI USŁUGI STOLARSKIE

JEDNO CIĘCIE

Usługa ta odnosi się do skrócenia lub zwężenia formatki. Bez względu na długość cięcia liczy się je od ilości sztuk. Jeśli chodzi o blaty usługa ta jest droższa. Jest ona wykonywana od razu, po opłaceniu i pobraniu od sprzedającego paragonu. W przypadku cięć powyżej 20 sztuk usługa może nie być wykonana od razu. Termin odbioru określa sprzedający.

CIĘCIE KĄTOWE

Cięcie kątowe możemy rozumieć pod pojęciem skosów. Liczymy je od sztuk, tzn. jeżeli na jednej formatce chcemy 2 skosy tak też będą liczone. Oprócz skosów z płaszczyzny istnieje możliwość skosów z grubości i np. ich oklejenie. wartość takiego kąta wynosi w przedziale 45 – 90°.

CIĘCIE PO ŁUKU

Wytniemy prawie każdy kształt,łuk koło, pierścień czy też inne nietypowe kształty. Ważne by efekt końcowy zadowolił klienta. Dlatego przy tego typu cięciach, najlepszym zrozumieniem między klientem a wykonawcą jest dokładny szablon. Szczególnie przy skomplikowanych kształtach, które są trudne do odwzorowania i narysowania. Usługa trwa w zależności od ilości formatek z łukami i od stopnia skomplikowania kształtów.

CIĘCIE FORMATEK

Formatką nazywamy każdy element wycięty z płyty ( bez znaczenia na wielkość ) nadający się do późniejszego wykorzystania. Tym samym cena wycięcia liczona jest od elementu. Podając wymiary formatek ważne jest by zwrócić uwagę na kierunek słoi ( płyty drewnopodobne), gdyż pierwszy wymiar, który jest podany będzie do nich równoległy. Przy płytach jednobarwnych naturalnie powyższy wymóg nie obowiązuje.

CIĘCIE DO TRANSPORTU
Jest to usługa stosowana w przypadku przecięcia płyt meblowych, w taki sposób by zmieściły się do samochodu lub innego środka transportu. Cięcie to nie obejmuje brzegowania płyty (INFO). Sama usługa trwa od 5 – 10 min

WCIĘCIE NAROŻNE
Usługa ta obejmuje wycięcie formatki w kształcie „L” o wewnętrznym kącie 90 stopni. Usługa liczona jest od sztuk wycięć. Krawędzie wycięcia można również okleić PCV lub standotronem.

WYCIĘCIE OTWORU

Możemy pod tą usługę podciągnąć każdy inny otwór, czy to pod kuchenkę, czy też pod zlew, a nawet pod kratkę wentylacyjną. Przeważnie, w tych nowszych zlewach czy kuchenkach dołączają szablony. Przy składaniu zamówienia warto, przynieść taki szablon z rysunkiem w którym miejscu, tzn w jakich odległościach od krawędzi ma znajdować się otwór. Czas usługi trwa od 2 do 4 dni.

WYCIĘCIE OTWORU

Możemy pod tą usługę podciągnąć każdy inny otwór, czy to pod kuchenkę, czy też pod zlew, a nawet pod kratkę wentylacyjną. Przeważnie, w tych nowszych zlewach czy kuchenkach dołączają szablony. Przy składaniu zamówienia warto, przynieść taki szablon z rysunkiem w którym miejscu, tzn w jakich odległościach od krawędzi ma znajdować się otwór. Czas usługi trwa od 2 do 4 dni.Opisujące nas frazy: stolarstwo Warszawa, stolarstwo Ursynów, stolarz Warszawa, stolarz Ursynów, usługi stolarskie Warszawa, usługi stolarskie Ursynów, wycinanie otworów Warszawa, wycinanie otworów Ursynów, formatyzowanie Warszawa, formatyzowanie Ursynów, płyty Warszawa, płyty Usrsynów, oklejania Warszawa, oklejania Ursynów, cięcie Warszawa, cięcie Ursynów, meble Warszawa, meble Ursynów, pcv Warszawa, pcv Ursynów,

Opis firmy


FORMAT ZBYSŁAW MICHALSKI USŁUGI STOLARSKIE

Firma "FORMAT" powstała w 2001 roku. Specjalizujemy się w obróbce płyt meblowych oraz w wykończeniu krawędzi obrzeżami PCV i fornirem.
Specjalizujemy się w obróbce płyt meblowych oraz w wykończeniu krawędzi obrzeżami PCV i fornirem. Profesjonalny park maszyn w skład którego wchodzą piły DMMD-40/340 firmy REMA, okleiniarka KDF 650C firmy BRANDT z wstępnym frezowaniem oraz centrum obróbcze pozwala nam na oferowanie bogatego zakresu usług stolarskich.

W ofercie posiadamy na stałe płyty Kronopola. Na życzenie klienta przywozimy płyty innych producentów takich jak Egger, Pfleideerer, Kronospan, Glunz. Można u nas zamówić także fronty z MDF-u (foliowane i lakierowane).

Klienci są naszą wizytówką, dlatego też staramy się rozwiązać każdy problem tak aby wychodzili od nas zadowoleni. Dbamy o dobre kontakty z zainteresowanymi, które w przyszłości mogą zaowocować stałą współpracą.


Dane adresowe firmy


FORMAT ZBYSŁAW MICHALSKI USŁUGI STOLARSKIE
Zawodzie 16
02-981 Warszawa
WWW: www.format.warszawa.pl
Tel.: 510 209 771
Tel.: 22 885 63 34
FAX: 22 885 63 34


stolarstwo Warszawa, stolarstwo Ursynów, stolarz Warszawa, stolarz Ursynów, usługi stolarskie Warszawa, usługi stolarskie Ursynów, wycinanie otworów Warszawa, wycinanie otworów Ursynów, formatyzowanie Warszawa, formatyzowanie Ursynów, płyty Warszawa, płyty Usrsynów, oklejania Warszawa, oklejania Ursynów, cięcie Warszawa, cięcie Ursynów, meble Warszawa, meble Ursynów, pcv Warszawa, pcv Ursynów,


Mapka dojazdu do firmy


FORMAT ZBYSŁAW MICHALSKI USŁUGI STOLARSKIE

Formularz kontaktu z firmą


FORMAT ZBYSŁAW MICHALSKI USŁUGI STOLARSKIE
Formularz kontaktowy został wysłany! Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak będzie to możliwe
Imię*:
Email*:
Telefon*:
Galeria firmy


FORMAT ZBYSŁAW MICHALSKI USŁUGI STOLARSKIE


Pozdrawiamy serdecznie, FORMAT ZBYSŁAW MICHALSKI USŁUGI STOLARSKIE