Szukaj

Kategorie serwisu

Nawigacja : Strona główna Materiały budowlane

WIDERSKI

WIDERSKI


Dane adresowe firmy

Jana Pawła II 60
47-440 Racibórz śląskie
Regon: śląsk
WWW: www.okna.e-widerski.pl
Tel.: 696213540
Tel.: 324186377

Kategorie:
Materiały budowlane/Okna i akcesoria okienne
Materiały budowlane/Żaluzje i rolety

WIDERSKI
Fryderyka Chopina 9
44-200 Rybnik


Oferta firmy


WIDERSKI

Jesteś tutaj: Start Technologia
Ciepły montaż okien (w technologii SWS)

Ciepły montaż okien w technologii SWS Soudal Window System umożliwia prawidłowy montaż trójwarstwowy (tzw. „ciepły montaż”) stolarki otworowej, czyli trwałe i skuteczne uszczelnienie miejsc osadzenia okien w ościeży w myśl ogólnej zasady: „szczelniej wewnątrz niż na zewnątrz”.

Użycie paroizolacyjnych taśm okiennych to jedyna skuteczna metoda zabezpieczenia warstwy piany poliuretanowej przed przenikaniem wilgoci z otoczenia. Tylko sucha warstwa piany posiada odpowiednie parametry izolacyjne i akustyczne.

Czytaj więcej...
Profile klasy A
Tylko VEKA, tylko klasa A

Na rynek wkracza kolejna generacja profili okiennych pozwalająca konstruować stolarkę o jeszcze lepszych właściwościach użytkowych i bardziej wyrafinowanej technologii.

Jednak wśród wielu producentów, jedynie VEKA posiada w swej ofercie wyłącznie profile zaliczane zgodnie z PN-EN 12608 do najwyższej klasy "A". Ścianki zewnętrzne tych profili mają min. 2,8 mm grubości. Są to kluczowe parametry dla optymalnej ochrony domowników przed chłodem i hałasem, jednocześnie zapewniające oknom stabilność i trwałość. Nośność okuć dla profili klasy A jest większa o ponad 30% niż dla profili klasy B. Profile o cieńszych ściankach, zaliczane do niższych klas "B" i "C" nie posiadają już tak wysokiej odporności na uszkodzenia i są na przykład wielokrotnie bardziej podatne na pękanie naroży.

Niestety w gotowym oknie nie ma możliwości sprawdzenia, jakiej klasy profil został użyty do jego produkcji. Jedynie w przypadku profili VEKA istnieje pewność, iż są one klasy "A", gdyż niższej klasy profili VEKA po prostu nie produkuje.

Czytaj więcej...
Słownik
Blokada błędnego położenia klamki (podnośnik skrzydła)

Zintegrowany podnośnik umożliwia najazd skrzydła na ramę zawsze na tym samym poziomie i zapobiega jego obwieszaniu się po stronie klamki; blokada błędnego położenia klamki natomiast zapobiega próbom uchylenia skrzydła, gdy okno jest otwarte. Obie funkcje realizowane są poprzez jeden element okucia.
Bloki podparapetowe

Bloki styropianowe montowane pod oknem w celu poprawienia izolacyjności cieplnej połączenia okna z murem w dolnej jego części. Przy zastosowaniu ww bloków styropianowych uzyskujemy bardzo dobre parametry termiczne połączenia znacznie lepsze od standardowych rozwiązań.
Ekstrudowana uszczelka

wyprofilowana uszczelka, która chroni przed przenikaniem wilgoci i zimnego powietrza z zewnątrz.Opisujące nas frazy: Okna Nędza, Drzwi Nędza, Rolety Nędza, Bramy garażowe

Opis firmy


WIDERSKI

Od początku istnienia firmy, a więc od 2006 roku nasza działalność skupiała się na dwóch wydawać by się mogło odrębnych i nie mających nic wspólnego dziedzinach w branży oponiarskiej oraz w stolarce otworowej. Wartością dodaną tych dwóch gałęzi są ludzie, ludzie których spotykamy na co dzień. To dzięki Wam - naszym Klientom każdego dnia udoskonalamy wykonywane przez nas usługi czy to w serwisie opon czy też podczas montaży stolarki okienno-drzwiowej. Szanujemy wymagających Klientów, a z każdej uwagi wyciągamy cenne wnioski, które usprawniają funkcjonowanie naszej firmy i są istotnym składnikiem w dążeniu do doskonałości. Naszym priorytetem jest satysfakcja i uśmiech Klientów dlatego bazujemy na materiałach najwyższej jakości, śledzimy innowacyjne rozwiązania technologiczne, a także dbamy o wykwalifikowany personel. Wiemy też jak trudnym jest wybór odpowiednich produktów w związku z tym oferujemy profesjonalną i rzetelną pomoc w zakresie doradztwa i wsparcia technicznego.

Z początkiem 2013 roku staliśmy się Autoryzowanym Salonem Sprzedaży Firmy Vetrex, firmy która już na dobre wpisała się na rynku jako rzetelny i progresywny producent o czym świadczyć mogą m.in. licznie przyznawane nagrody i certyfikaty. W tym także roku zmieniliśmy nieco wystrój naszego salonu, w którym możecie zobaczyć oferowane przez nas produkty, zainwestowaliśmy również w specjalistyczny sprzęt znacząco ułatwiający perfekcyjny montaż.


Dane adresowe firmy


WIDERSKI
Jana Pawła II 60
47-440 Racibórz śląskie
Regon: śląsk
WWW: www.okna.e-widerski.pl
WIDERSKI
Fryderyka Chopina 9
44-200 Rybnik
Tel.: 696213540
Tel.: 324186377


Okna Nędza, Drzwi Nędza, Rolety Nędza, Bramy garażowe


Mapka dojazdu do firmy


WIDERSKI

Formularz kontaktu z firmą


WIDERSKI
Formularz kontaktowy został wysłany! Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak będzie to możliwe
Imię*:
Email*:
Telefon*:


Pozdrawiamy serdecznie, WIDERSKI