Szukaj
Nawigacja : Strona główna Instalacje budowlane

PIOTRONIK PIOTR KURCZYŃSKI

PIOTRONIK PIOTR KURCZYŃSKI


Dane adresowe firmy

Boczna 5
05-400 Otwock
WWW: www.piotronik.pl
Tel.: 604 435 117
FAX: 22 779-59-44

Kategorie:
Instalacje budowlane/Instalacje grzewcze wentylacyjne i klimatyzacyjne


Oferta firmy


PIOTRONIK PIOTR KURCZYŃSKI

Klimatyzacja Jest Ci gorąco? Tutaj znajdziesz wszelkie informacje jak poprawić komfort zarówno jak w pracy, jak i w domu.

Rekuperacja i wentylacja Tutaj dowiesz się, jak skutecznie odprowadzić zanieczyszczone powietrze, dostarczyć swieże, a także jak odzyskać ciepło z usuwanego powietrza i ogrzać powietrze nawiewane.

Osuszacze Służą do osuszania powietrza z zawartej w nim wilgoci. Idealne dla miejsc, w których poziom wilgotności znacznie przekracza normy i jest uciążliwe.

Kurtyny powietrzne Wymagane w coraz większej ilości miejsc użyteczności publicznej. Zapobiegają mieszaniu się powietrza zewnętrznego z wewnętrznym, a przez to utratę ciepła.

Promienniki podczerwieni Zimno w pomieszczeniu, a nie chcesz grzać całego powietrza jakie jest w pomieszczeniu? Promienniki podczerwieni są idealne dla Ciebie! Ogrzewasz tylko miejsce gdzie przebywasz, a nie wszystko dookoła.

Nagrzewnice Jest Ci zimno? Tutaj znajdziesz rozwiązanie idealne dla Ciebie. Nagrzewnicą ogrzejesz całe pomieszczenie do optymalnego poziomu, tak żebyś i Ty i Twoje otoczenie czuło się komfortowo.

Serwis i konserwacje Co jest w zakresie naszych działań, aby Wasze urządzenia działały poprawnie? naprawy przeglądy konserwacje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

W czasie naszych działań wykonujemy: czyszczenie filtrów czyszczenie gruntowne parownika, skraplacza pomiar i regulację ciśnienia freonu i ewentualne uzupełnienie pomiar sprawności elektrycznej pomiar wydajności chłodniczej test pracy urządzenia z zakresu temperatury i ciśnienia sprawdzenie zabezpieczeń.

Jeśli podpiszą Państwo z nami umowę serwisową zagwarantujemy: regularną opiekę wykonując regularne przeglądy szybki serwis możliwie najkrótszy czas napraw troskę o zdrowie użytkowników klimatyzacji telefoniczne udzielanie porad, wskazówek zmniejszenie kosztów napraw i konserwacjiOpisujące nas frazy: Klimatyzacja Otwock, Czyszczenie klimatyzacji Otwock, Klimatyzatory Otwock, Klimatyzacja precyzyjna Otwock, Wentylacja Otwock, Serwis klimatyzacji Otwock

Opis firmy


PIOTRONIK PIOTR KURCZYŃSKI

Miło nam, że zechcieli Państwo poświęcić swój czas na zapoznanie się z zawartością naszej strony. Dokładamy wszelkich starań by był to czas spędzony mile i przede wszystkim pożytecznie.

Na początku chcielibyśmy poinformować Państwa o fakcie, iż nasza firma na polskim rynku działa nieprzerwanie od roku 1990.

Staż ten pozwolił wyrobić nam w sobie to co w każdej branży jest najważniejsze sumienność, rzetelność ale przede wszystkim fachowość.

Początkowo nasza działalność miała charakter produkcyjny o profilu elektronicznym a wyroby, które wówczas oferowaliśmy to przede wszystkim telewizyjne dekodery PAL i radiowe konwertery UKF, mikroprocesorowe sterowniki i układy automatyki do kotłów grzewczych.

Odpowiadając na coraz większe zapotrzebowanie rynku rozpoczęliśmy działalność w branży klimatyzacyjnej i wentylacyjnej. Staliśmy się firmą handlowo-usługową Zajmujemy się sprzedażą, montażem i serwisem urządzeń klimatyzacyjnych, kurtyn powietrznych, nagrzewnic i promienników podczerwieni. Od wielu lat jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem lidera branży klimatyzacyjnej - MITSUBISHI ELECTRIC, oraz szwedzkiej Firmy FRICO - czołowego producenta kurtyn powietrznych i promienników podczerwieni.

W naszej ofercie znajdą Państwo również urządzenia takich firm jak: Generali, SVS, Fuji, MDV i inne. Idąc z duchem czasu i tym samym oferując coraz większy wachlarz usług i produktów nie zmieniamy tylko jednego.

Wciąż tak samo dbamy o dobro i zadowolenie Klienta, bowiem właśnie to jest myślą przewodnią i znakiem firmowym przedsiębiorstwa Piotronik.


Dane adresowe firmy


PIOTRONIK PIOTR KURCZYŃSKI
Boczna 5
05-400 Otwock
WWW: www.piotronik.pl
Tel.: 604 435 117
FAX: 22 779-59-44


Klimatyzacja Otwock, Czyszczenie klimatyzacji Otwock, Klimatyzatory Otwock, Klimatyzacja precyzyjna Otwock, Wentylacja Otwock, Serwis klimatyzacji Otwock


Mapka dojazdu do firmy


PIOTRONIK PIOTR KURCZYŃSKI

Formularz kontaktu z firmą


PIOTRONIK PIOTR KURCZYŃSKI
Formularz kontaktowy został wysłany! Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak będzie to możliwe
Imię*:
Email*:
Telefon*:
Galeria firmy


PIOTRONIK PIOTR KURCZYŃSKI


Pozdrawiamy serdecznie, PIOTRONIK PIOTR KURCZYŃSKI